INGA DESIGN Individuālais komersants | www.inga-design.com  
 
Inga Design Online Shop Inga Design Pakalpojumi Inga Design Portfolio Inga Design Cenas Inga Design Uzņēmums Inga Design Sadarbība Inga Design Rekvizīti Inga Design Kontakti Inga Design. Designer. Services. Products. In English
 
 
INGA DESIGN Individuālā komersanta dizaina studija patlaban pievēršas nelielo un miniatūro dizaina darbu izpildei, kā biznesa un personāliju vizītkartes, īpašo svētku notikumu personalizēto ielūgumu un atklātņu dizainam, labprāt pielietojot pašzīmētas viņjetes, dekorus un kaligrāfijas elementus. Lai gan tas neizslēdz iespēju, ka INGA DESIGN IK laiku pa laikam izpilda arī lielformāta dizaina pasūtījumus, kā piemēram, dizainam uz stendiem, lielformāta banneriem.  
INGA DESIGN piedāvā šādus grafiskā dizaina pakalpojumus:  
Grafiskais Dizains drukas darbiem  
Ik pa laikam mainās ne tikai grafiskā dizaina vai maketēšanas darbu mākslinieciskie standarti, maināmies arī mēs paši, gan mākslinieki, gan mākslas darbu - grafiskā dizaina lietotāji.Vienu sezonu, mākslinieka stils var būt "on the top", un turpat jau nākamajā - pārvērsties par aizgājušā un zudušā laika parodiju. Vai arī otrādi, stils, kuru redzam vēl nav pieņemams ne individuālam skatītājam, ne lielām ļaužu masām, jo, lūk, apkārt tā neviens vēl "netaisa". Un tieši tajā brīdī ir svarīgi atrast to vizuālās komunikācijas veidu, kas piesaista skatītāju un dod visaptverošāko komerciālo labumu.  
Grafiskais dizains drukas un maketēšanas darbiem  
INGA DESIGN IK izgatavo dizainu un drukas failus tipogrāfijai iespiešanai: VIZĪTKARTĒM, ATKLĀTNĒM, ĒDIENKARTĒM, DZĒRIENKARTĒM, DURVJU UZLIKĀM, FLAIERIEM, GADA PĀRSKATIEM, BUKLETIEM, KATALOGIEM, KALENDĀRIEM, IELŪGUMIEM, AFIŠĀM, LIELFORMĀTA PLAKĀTIEM.  
   
Grafiskais dizains internetam  
INGA DESIGN. GRAPHICS  
Grafiskais dizains internetam. Tie ir gan zīmējumi, gan kolāžas e-pasta vēstulēm, e-pasta apsveikumiem, e-pasta newsletter tipa vēstulēm, gan interneta baneriem, vai vienkārši mājaslapas dizainam.  
   
Akvareļatklātnes. Ielūgumi.  
Shop Inga Design Watercolor Cards  
Gleznotas atklātnes, korporatīvie ielūgumi un apsveikumi gan uzņēmumiem, gan vienam īpašam jubilāram.  
 
Adījumi.Tamborējumi. Ar rokām darināti aksesuāri  
INGA DESIGN CROCHETS  
Ar rokām adīti un tamborēti aksesuāri: topiņi, jaciņas, šalles, auskari.  
 
   
   

Ir vispārzināms, katram māksliniekam, cunftes meistaram, amatniekam ir savs vienojošais stils. Tomēr INGA DESING brīdi pa brīdim cenšas mainīt stila virzienus un tendences, jo tas, kas ir modē vizuālā dizaina pasaulē vienu sezonu, nav vairs modē ne pēc divām, ne trijām sezonām.

Un mainās ne jau tikai grafiskā dizaina vai maketēšanas darbu standarti, maināmies arī mēs paši, gan mākslinieki - darbu izpildītāji, gan Jūs - klienti. Lai cik ironiski tas neizklausītos, taču vienu sezonu, mākslinieka stils var būt "on the top", un turpat jau nākamajā - pārvērsties par aizgājušā un zudušā laika parodiju. Vai arī otrādi, stils, kuru redzam vēl nav pieņemams ne individuālam skatītājam, ne lielām ļaužu masām, jo, lūk, apkārt tā neviens vēl "netaisa".

Tālab raugieties apkārt pēc Jūsu vēlmēm vai biznesa prasībām piemērota dizaina. Neatradāt šobrīd INGA DESIGN mājaslapā Jūsu biznesa specifikācijai piemērotu paraugu, tad ienāciet šeit vēlreiz pēc kāda brīža. Varbūt tad INGA DESIGN portfolio būs jau papildināts ar Jūsu biznesa sfērai piemērotu dizaina paraugu un būs iespēja aplūkot kādus vizuālā biznesa risinājumus.

Ja aplūkojot INGA DESIGN darbu portfolio, redzat, ka Jūsu darbībai vai idejai ir nepieciešams pilnīgi cits dizaina piegājiens, vai neatradāt Jums vēlamā darba paraugu mājaslapā, tad rakstiet inga@inga-design.com, zvaniet: 26051681 un izstāstiet savu vēlmi, jo arī Jums pašiem ir jābūt pārliecībai un sajūtai, ka "šeit" Jūsu dizainu uztaisīs pēc Jūsu vēlmēm un nepieciešamības.

To, ka INGA DESIGN taisa grafisko dizainu varat būt pilnīgi pārliecināts (pārliecināta), jo INGA DESIGN to dara jau vairāk nekā desmit, trīspadsmit gadus pēc Latvijas Mākslas Akadēmijas absolvēšanas.

 

INGA DESIGN grafisko darbu studija
pieņem pasūtījumus katru darbadienu
no plkst. 09:30 līdz 18:00

inga@inga-design.com
www.inga-design.com
tālr. + 371 29 44 22 28

Pieņemtie pasūtījumi tiek izpildīti kalendārā grafika kārtībā, respektīvi, to iesniegšanas secībā.
Darbu izpilde ir no 1 līdz 4 darba nedēļām, atkarībā no izpildāmā darba apjoma.
Ja Jums ir nepieciešams darbu izpildīt ātrāk, tad tas tiks iekļauts steidzīgo darbu sarakstā ar 35 % uzcenojumu. INGA DESIGN nav PVN nodokļa maksātājs un gala produkta cena tiek aprēķināta bez PVN.

 
 
Skatīt mājaslapu angļu valodā::  
 
 
INGA DESIGN Individuālais komersants
Reģistrācijas nr. 40002165303
 
   
 
VISAS AUTORTIESĪBAS PATURĒTAS. 2002 - 2019